Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN FREDERICK BECK (1876-1954): ´´Asserbo´´ , monogramsignerad o daterad CFB -29, olja på duk, ca 25x35,5 cm

573400

2018-09-22