Sven Lidberg litografi

Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LIDBERG (född 1944): Sommarmotiv från Trosa, signerad Sven Lidberg, 59/360, färglitografi, bildmått ca 45x54 cm

573401

2018-09-22