Ikoner mässing

Ikoner mässing
Ikoner mässing
Ikoner mässing
Ikoner mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IKONER, 1900-tal, Ryssland, mässing, höjd 5,5-10,5 cm
(6)

skador

573405

2018-09-26