Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EINAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Skogsfåglar, signerad och daterad Einar Kohlmann 1955, olja på duk, ca 65x92 cm
573414
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här