Matservis Villeroy & Boch Amapola
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VILLEROY & BOCH, "Amapola", 67 dlr., matservis, porslin, bestående av: 7 flata mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 8 djupa tallrikar, 6 frukostskålar, 4 buljongkoppar med fat, 2 uppläggningsfat, 2 formar, souffléform, såssnipa, 11 tekoppar med fat, 8 kaffekoppar med fat, 3 muggar, sockerskål, äggkopp samt 8 textiltabletter
Nagg förekommer, slitage
573418
2018-09-23