Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Gula rosor, signerad, olja duk, ca 19x27 cm

Krackelyr

573426

2018-09-22