Klubbat för:
500 SEK
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, empirstil, 6-armad, diameter ca 78, höjd ca 78 cm, lösa prismor medföljer
Skador, lösa prismor medföljer
573477
2018-09-22