Ljuskrona empirstil

Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, empirstil, 6-armad, diameter ca 78, höjd ca 78 cm, lösa prismor medföljer

Skador, lösa prismor medföljer

573477

2018-09-22