James Brown färgserigrafi

James Brown färgserigrafi
James Brown färgserigrafi
James Brown färgserigrafi
James Brown färgserigrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES BROWN (USA, född 1951): Komposition, signerad James Brown, numrerad 4/7, färgserigrafi, ca 65x56 cm

573479

2018-09-22