Stig LIndberg vas

Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas
Stig LIndberg vas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), vas, Gustavsberg studio 1974, stengods, inpressad dekor av rutor, glaserad i celadongrönt och aningen oxblod, signerad G, studiohand Stig L, höjd ca 18,5 cm

Fotnagg ca 2x5 mm

573497

2018-09-25