Stig LIndberg vas
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), vas, Gustavsberg studio 1974, stengods, inpressad dekor av rutor, glaserad i celadongrönt och aningen oxblod, signerad G, studiohand Stig L, höjd ca 18,5 cm
Fotnagg ca 2x5 mm
573497
2018-09-25