Ljuskrona 1900-tal
2018-09-22
573500
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mässing, för 6 ljus, elektrifierad, behängd med oliformade prismor, höjd 67, diameter 55 cm
Bruksslitage