IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj

IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj
IB Kofod-Larsen Sälen fåtölj

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, "Sälen", fåtölj, Olof Persson, Jönköping, 1950/60-tal, formgiven 1956, teak, klädd i röd textil, höjd 95, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, oklädd

573502

2018-09-22