Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1960/70-tal, Lilux, Stockholm, höj och sänkbar skärm, kromad stam och fot, höjd ca 60 cm
Mindre bruksslitage
573513
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här