Golvlampa Lilux Stockholm

Golvlampa Lilux Stockholm
Golvlampa Lilux Stockholm
Golvlampa Lilux Stockholm
Golvlampa Lilux Stockholm
Golvlampa Lilux Stockholm
Golvlampa Lilux Stockholm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1960/70-tal, Lilux, Stockholm, höj och sänkbar skärm, kromad stam och fot, höjd ca 60 cm

Mindre bruksslitage

573513

2018-09-22