Plafond

Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFOND, 1920/30-tal, 2 lampor, delvis frostat glas, mässoing samt dekorelement i betsat trä, höjd ca 70 cm

Funktionen garanteras ej, Smärre slitage

573517

2018-09-23