Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLAFOND, 1920/30-tal, 2 lampor, delvis frostat glas, mässoing samt dekorelement i betsat trä, höjd ca 70 cm
Funktionen garanteras ej, Smärre slitage
573517
2018-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här