Félix Labisse färglitografi

Félix Labisse färglitografi
Félix Labisse färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FELIX LABISSE (Frankrike, 1905-1982): Kvinnor i trappa, signerad Labisse, EA, färglitografi, ca 72x55 cm

Gulnad

573523

2018-09-22