Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
MIGUEL BERROCAL (1933-2006): "Mini David", skulptur/multipel, signerad Berrocal och numrerad 4959, förnicklad metall, höjd ca 13 cm, originalförpackning med emballage medföljer
573532
2018-09-22