Bert-Johnny NIlsson färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): Surrealistisk figurkomposition, signerad samt daterad B Johnny Nilsson 77, numrerad 35/100, färglitografi, ca 80x60 cm

Ej inramad, utställningsaffisch med samma motiv medföljer

573535

2018-09-26