Bert-Johnny NIlsson färglitografi
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): Surrealistisk figurkomposition, signerad samt daterad B Johnny Nilsson 77, numrerad 35/100, färglitografi, ca 80x60 cm
Ej inramad, utställningsaffisch med samma motiv medföljer
573535
2018-09-26