Malcolm Morley färglitografi

Malcolm Morley färglitografi
Malcolm Morley färglitografi
Malcolm Morley färglitografi
Malcolm Morley färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALCOLM MORLEY (1931-2018): Komposition, monogramsignerad samt daterad MM -74, numrerad 38/100, färglitografi, ca 74,5x104 cm

Ej inramad

573550

2018-09-26