Frans Timén oljemålning

Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANS TIMÉN (1883-1968): Landskapsmotiv, signerad Frans Timén, olja på pannå, 20x28 cm

573577

2018-09-22