Bok Chagall med litografier

Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier
Bok Chagall med litografier

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARC CHAGALL, bok, "Chagall", av Jacques Lassaigne, Maeght Éditeur Paris, 1957, printed in France, innehåller 13 st litografier varav 11 st i färg, ca 23x20 cm

Bruksskick, skyddsplasten med sprickor

573579

2018-09-26