Bok Chagall med litografier
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARC CHAGALL, bok, "Chagall", av Jacques Lassaigne, Maeght Éditeur Paris, 1957, printed in France, innehåller 13 st litografier varav 11 st i färg, ca 23x20 cm
Bruksskick, skyddsplasten med sprickor
573579
2018-09-26