Ragnhild Haarstad
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGNHILD HAARSTAD, fotografi, "Liv Ullman åter hos Ingmar Bergman... vid inspelningen av "Viskningar och rop på Taxinge slott, 1971. Utställd på Stadsmuseum, ÅRETS FOTOGRAF, 1972, bildstrl. 37,5 x 24,5 cm
Smärre slitage, krackeleringar, ytrispor, slitage.
573580
2018-09-29