Ragnhild Haarstad

Ragnhild Haarstad
Ragnhild Haarstad

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNHILD HAARSTAD, fotografi, "Liv Ullman åter hos Ingmar Bergman... vid inspelningen av "Viskningar och rop på Taxinge slott, 1971. Utställd på Stadsmuseum, ÅRETS FOTOGRAF, 1972, bildstrl. 37,5 x 24,5 cm

Smärre slitage, krackeleringar, ytrispor, slitage.

573580

2018-09-29