Sven Ljungberg färgträsnitt

Sven Ljungberg färgträsnitt
Sven Ljungberg färgträsnitt
Sven Ljungberg färgträsnitt
Sven Ljungberg färgträsnitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN LJUNGBERG, Sven (1912-2010): 4 st, framställande arbetarkulturella motiv, signerade Sven Ljungberg, numrerad 18/40, 29/40, 29/40 samt 29/40, färgträsnitt, bildstorlek ca 40x55.5 cm

Ej examinerade ur ramen

573584

2018-09-25