Sven Ljungberg färgträsnitt
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN LJUNGBERG, Sven (1912-2010): 4 st, framställande arbetarkulturella motiv, signerade Sven Ljungberg, numrerad 18/40, 29/40, 29/40 samt 29/40, färgträsnitt, bildstorlek ca 40x55.5 cm
Ej examinerade ur ramen
573584
2018-09-25