Renato Volpini färgerigrafi med collage

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RENATO VOLPINI (1934-2017): Komposition, signerad och daterad Renato Volpini 1972 - original multiple, färgserigrafi med collage, ca 74X102 cm

Ej inramad

573585

2018-09-26