Konstböcker
2018-09-25
573599
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSTBÖCKER, (6), bl.a om Dali, Halmstadgruppen, Theo Tobiasse (inkl en litografi), Peter Dahl (inkl två litografier) m.fl
Bruksskick