Chagall Le plafond de l´opéra de Paris

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

CHAGALL, LASSAIGNE, J., Le plafond de l´Opéra de Paris par Marc Chagall, Monte Carlo 1965, en dubbelsidig färglitografi, kolorerade planscher och andra illustrationer, plastskydd och skyddskassett

Smärre bruksskick, löst försätts

573605

2018-09-25