Chagall Le plafond de l´opéra de Paris
Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
CHAGALL, LASSAIGNE, J., Le plafond de l´Opéra de Paris par Marc Chagall, Monte Carlo 1965, en dubbelsidig färglitografi, kolorerade planscher och andra illustrationer, plastskydd och skyddskassett
Smärre bruksskick, löst försätts
573605
2018-09-25