Väggur allmoge Jämtland

Väggur allmoge Jämtland
Väggur allmoge Jämtland
Väggur allmoge Jämtland
Väggur allmoge Jämtland
Väggur allmoge Jämtland
Väggur allmoge Jämtland

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, bemålat i grönt, Jämtland, daterat 1853, brännstämplad "18 iiS 53", höjd ca 55 cm, pendel och lod medföljer

Slitage

573611

2018-09-25