Berndt Friberg skål
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNDT FRIBERG, skål, Gustavsberg studio 1962, stengods, oval på fot, harpälsglasyr i grönt, signerad G, studiohand Friberg d, höjd ca 6,5, längd ca 13,5 cm
Smärre glasyrkrackelyr i botten
573612
2018-09-23