Berndt Friberg skål

Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT FRIBERG, skål, Gustavsberg studio 1962, stengods, oval på fot, harpälsglasyr i grönt, signerad G, studiohand Friberg d, höjd ca 6,5, längd ca 13,5 cm

Smärre glasyrkrackelyr i botten

573612

2018-09-23