Slas Af Champan

Slas Af Champan
Slas Af Champan
Slas Af Champan
Slas Af Champan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Af Chapman - Stockholm, signerad och daterad 80, litografi, ca 42x54 cm

573626

2018-09-25