Oljemålning allmoge 1700-tal

Oljemålning allmoge 1700-tal
Oljemålning allmoge 1700-tal
Oljemålning allmoge 1700-tal
Oljemålning allmoge 1700-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORPANEL, allmoge, 1700-tal, motiv av man till häst i landskap, olja på pannå, ca 19x27 cm, monterad i senare

Slitage, märken

573633

2018-09-25