John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Utsikt inifrån ateljén", monogramsignerad och daterad J.I.B., -73, olja på duk, ca 66x56 cm

Kuntoraportti

573634

Päivämäärä:

2018-09-25