John Ivar Berg oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Utsikt inifrån ateljén", monogramsignerad och daterad J.I.B., -73, olja på duk, ca 66x56 cm
Kuntoraportti
573634
Päivämäärä:
2018-09-25