Eric Lennarth litografier

Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC LENNARTH (född 1926): (2) Geometrisk komposition, signerade Eric Lennarth, färglitografier, ca 63x46 cm

Ej examinerade ur ram

573636

2018-09-26