Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN AHLGREN (1922-1997): Fiskebåt i hamn, signerad och daterad Ahlgren 60, olja på duk, ca 31,5x79 cm
573641
2018-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här