Sven Ahlgren oljemålning

Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN AHLGREN (1922-1997): Fiskebåt i hamn, signerad och daterad Ahlgren 60, olja på duk, ca 31,5x79 cm

573641

2018-09-26