Prins Eugen Molnet

Prins Eugen Molnet
Prins Eugen Molnet

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad, påskrift på baksidan, provtryck, etsning, bildytan 24x19 cm,

Oramad, gulnader

573664

2018-09-25