Plafond Art Deco

Plafond Art Deco
Plafond Art Deco
Plafond Art Deco
Plafond Art Deco
Plafond Art Deco
Plafond Art Deco

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFOND, 1930/40-tal, art deco, gulgrönt glas med slipad dekor av sjöjungfrur. diameter ca 54 cm

Smärre kantnagg

573679

2018-09-25