Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLAFOND, 1930/40-tal, art deco, gulgrönt glas med slipad dekor av sjöjungfrur. diameter ca 54 cm
Smärre kantnagg
573679
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här