Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAI BRITT PALMROTH (född 1930): "En liten kärlekssoffa" och "En stilla poker" signerade M Palmroth, olja på pannå och ram, yttermått ca 19+x21 resp. 16x16 cm
573688
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här