Väggtelefon från Estland 1900-talets början

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGTELEFON & RINGKLOCKA, väggtelefonen från Tartu Telefonivabrik, Estland, 1900-talets början, laserad furu och metall, etikettmärkt, höjd ca 69 cm

Slitage, färgbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

573704

2018-09-25