Pallar 1950-tal

Pallar 1950-tal
Pallar 1950-tal
Pallar 1950-tal
Pallar 1950-tal
Pallar 1950-tal
Pallar 1950-tal
Pallar 1950-tal
Pallar 1950-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLAR, 6 st., teak, 1950-tal, benställning i stål, staplingsbara, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

573711

2018-09-25