Gunder Höög oljemålning

Gunder Höög oljemålning
Gunder Höög oljemålning
Gunder Höög oljemålning
Gunder Höög oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

GUNDER HÖÖG (1943-2014): Komposition i vitt med cykel, signerad Gunder Höög, olja på duk, ca 46,5x55 cm

573716

2018-09-25