Papperskorgar Servex

Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex
Papperskorgar Servex

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAPPERSKORGAR, 2 st, brännmärkt Servex, teak- och ekfaner, höjd 40, diameter 27

Fanérlagningar/ retuscher

573729

2018-09-25