Emi Fujii vas

Emi Fujii vas
Emi Fujii vas
Emi Fujii vas
Emi Fujii vas
Emi Fujii vas
Emi Fujii vas
Emi Fujii vas
Emi Fujii vas
Emi Fujii vas
Emi Fujii vas

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMI FUJII, vas, stengods glaserat i grön, klotformad, monogramsignerad, höjd ca 26 cm

Bruksslitage, tillverkningsdefekter

573730

2018-09-28