Murano vas

Murano vas
Murano vas
Murano vas
Murano vas
Murano vas
Murano vas
Murano vas
Murano vas
Murano vas
Murano vas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETRERIA MAESTRI MURANESI, vas, 1900-talets andra hälft, Murano, Italien, favrilstil olikfärgat glas med pålödd hänklar, etikett, höjd ca 22.5 cm

Smärre slitage

573734

2018-09-28