Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD med stenskiva och skåp, 1900-talets början, invändigt med låda och hyllplan, höjd ca 68, 39x39 cm
Lättare bruksslitage
573737
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här