Pottskåp 1900-tal

Pottskåp 1900-tal
Pottskåp 1900-tal
Pottskåp 1900-tal
Pottskåp 1900-tal
Pottskåp 1900-tal
Pottskåp 1900-tal
Pottskåp 1900-tal
Pottskåp 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD med stenskiva och skåp, 1900-talets början, invändigt med låda och hyllplan, höjd ca 68, 39x39 cm

Lättare bruksslitage

573737

2018-09-25