Hans Bergström lampor

Hans Bergström lampor
Hans Bergström lampor
Hans Bergström lampor
Hans Bergström lampor

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, taklampor, 1 par, Ateljé Lyktan, 1900-talets mitt, opalglas och mässing, diameter 25 cm

Mindre färgstänk, repor

573740

2018-09-25