Poul Cadovius bord Mygge
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POUL CADOVIUS & SUSANNE FJELDSØE, bord, Mygge, trumpetunderrede och kantlist i polerad aluminium, mönstrad skiva i akrylemalj, France o Son, Danmark, 1970-tal, brickmärkt, höjd ca 48, Ø 118 cm
Slitage, smärre skador
573746
2018-09-25