Poul Cadovius bord Mygge

Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUL CADOVIUS & SUSANNE FJELDSØE, bord, Mygge, trumpetunderrede och kantlist i polerad aluminium, mönstrad skiva i akrylemalj, France o Son, Danmark, 1970-tal, brickmärkt, höjd ca 48, Ø 118 cm

Slitage, smärre skador

573746

2018-09-25