Boksnurra från 1900-talets början

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKSNURRA, 1910-/20-tal, fanerad med mahogny, höjd ca 85, längd och bredd ca 42 cm

Slitage, krackelyr, fanéret möjligen borttaget på vissa ställen, senare hjul

573747

2018-09-25