Olle Kåks oljemålning

Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE KÅKS (1941-2003):Komposition, signerad Kåks, olja på duk, ca 88 x 48 cm.

573768

2018-09-25