Roland Svensson ´´Pelarsommar´´ färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 17/30, färglitografi, bildmått ca 34x44 cm

Ej examinerad ur ramen

573775

2018-09-25