Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROY FRIBERG (född 1920): Granskog, monogramsignerad och daterad RF 86, 70/180, färglitografi bladmått 62x89 cm
Oramad
573778
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här