Serveringsvagn på hjul från 1900-talets 2:a hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme av metall, två plan varav det översta med löstagbar glasskiva, fyra rullhjul, höjd ca 51, längd ca 53, längd ca 36 cm

Slitage

573841

2018-09-25