Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme av metall, två plan varav det översta med löstagbar glasskiva, fyra rullhjul, höjd ca 51, längd ca 53, längd ca 36 cm
Slitage
573841
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här